Ome Tv chat Türkiye
Posted on: Kasım 24, 2018, by : admin

Chat siteleri Türkiye’de İnternet hayatımıza girdiği günden bu güne ,yaygın bir şekilde devam
etmektedir. Her geçen gün yenilenen,gelişen bir sektör haline geldi. Gün geçtikçe sayıları da artmakta olan chat siteleri, zamana adapte olmayı başarıyorlar. İlk kameralı sohbet “palltak” çıktığında şaşırmış vay be demiş idik. Almanya’da,Hollanda’da olan bir kişiyi kamerada görerek sohbet edebilme imkanı sunuyor idi paltak. Sonra akabinde msn dediğimiz şeyler çıktı akabinde msn skype ile birleşti derken,sohbetler artık görüntülü edilir bir hale geldi. Sonrasında sesli sohbet diye bilinen,activex denetimli sohbet siteleri bir furya oldu ve kameralı sohbet edilen siteler olarak kuruldu. Sesli sohbet sitelerinin odaları çok büyük paralar ile satılıyor idi. Bu odalara verilen paralar hep yurt dışına çıkan paralar. Ciddi anlamda paralar idi. Sesli sohbet siteleri halen gündemde ve kullanıcıları çok olan bir sohbet türü. Ama sesli denilmesine bakmayalım aynı zamanda görüntülü sohbet hizmeti veren siteler bu siteler. Dünya İnterneti bizden önce yaygın bir şekilde kullanmaya başladı. O nedenle bizler biraz geriden takip ediyoruz sohbet sitelerini. Hatta başka türlü teknolojik cihazları. İşte kameralı sohbet denildiğinde dünya çoktan omegle sitesini kurmuş ve görüntü olmadan sohbet etmeyecek hale gelmiş idi bile. Omegle dünyada en çok tercih edilen sohbet türü oldu.

Omegle Türkiye’de.

Omegle biraz geç olsa da artık Türkiye’de dünya omegle gibi siteleri kullanmaya başladığında,biz paltakta birisini görerek konuşmaya başladığımızda vavvv dediğimiz zamanlar idi. Bizim nasıl olur? diye düşündüğümüz zamanlarda, Avrupa omegla sohbet ediyor idi. Yani kamerası olmadan sohbet sitelerine bağlanamıyor idi. Yani omegle bizlerden çok çok önce Avrupa’da kullanılıyor idi. Omegle Türkiye’de keşfedildikten sonra öyle fazla sayıda siteler açıldı ki,artık isim bulunamaz oldu. Omegle kelimesini,sitesini şekilden şekle soktuk. Omegla yaptık,omeggle yaptık,omeg yaptık ve sonunda öyle bir hale getirdik ki omegle ile hiç alakası kalmayana kadar kısalttık. Ome şekline getirdik ve tv uzantısına kadar aldık. tv uzantısı ile bu siteyi alan arkadaş,büyük bir başarı elde ederek “ome.tv” keliemsini Dünyayı kasıp kavuran omegle kelimesinin önüne getirdi. Omegle sohbet sevenler omegleyi omegle diye değil, ome tv diye aramaya başladılar. Şuan bizimde sitemizde olduğu gibi ome tv kelimesi bir ekol oldu.

Ome tv Nedir.

Ome tv aslında omegle kelimesinden üretilmiş bir kelime. Omegle kelimesi ile bütün internet uzantılarının alınmış olması nedeni ile,bu aramada bir site kurmayı planlayan kişi omegle kelimesinden sadece ome kısmını alarak bir site kurdu. Bu siteyi kuran arkadaşımız ome.tv sitesi ile öyle bir başarı elde etti ki; işte bizi de peşinden sürüklemeye başladı. Ome tv kelimesi artık omegle kelimesinin önüne geçerek, farklı bir alan oldu. Omegle sohbet etmek isteyenler bu siteyi omegle diye aramaz oldu. ome tv diye aramaları yapar oldular.
Ome tv kısaca: Yer yüzünün neresinde olur iseniz olun. İnternet erişiminiz bilgisayarınız ve kameranız var ise, Dünyanın neresinden ister iseniz kişiler ile sohbet imkanı
Ome tv sizlere dünyanın her yerinden yabancı insanlar ile sohbet imkanı sunar.

Dünyayı kasıp kavuran Ometv artık Türkiye’de, ome tv Türkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ome TV Kelimesinde www.ometv.com.tr omegla sitemiz ile hizmetinizdeyiz. omegla-chatrulet-18chat